>

​Олімпіада-2012: українські плавці поставили новий антирекорд

Жіноча команда в естафеті 4х200 м вільним стилем програла переможцям запливу більш ніж 23 секунди!

Наші плавці вкотре переконали в тому, що до Лондона їх узяли як туристів. За перші чотири дні змагань в олімпійському плавальному басейні українці жодного разу не змогли пробитися принаймні в півфінал.

Сьогодні парад антирекордів триває. Жіночій четвірці в естафеті 4х200 м вільним стилем переможниці запливу австралійки "привезли" 23.23 сек.! Найдивніше, що наші дівчата не стали найгіршими в підсумковому протоколі півфіналу. Підсобили польки, які пливли ще на секунду повільніше, ніж українки.

Додамо, що Максим Шемберев на 200-метрівці комплексом став 33-м, а Олександр Ісаков на такій самій дистанції, але на спині, фінішував 30-м. На 200-метрівці брасом дуже близькою до сенсації  була Ганна Дзеркаль, але їй не вистачило 16 сотих секунди, щоб пройти у півфінал.