ГоловнаСпортФутбол

Ліга Європи: усі пари 3 раунду відбору

До боротьби долучаються важковаговики на кшталт "Ліверпуля"

Ліга Європи: усі пари 3 раунду відбору

У третьому кваліфікаційному раунді до донецького "Металурга", який розгромив за сумою двох зустрічей чорногорський "Челік" із рахунком 11:2, приєднається київський "Арсенал". "Каноніри" зіграють зі словенською "Мурою", яка завдяки виїзному голу здолала софійський ЦСКА.

В інших парах виокремимо декількох європейських грандів, які залишилися без Ліги чемпіонів і стартують у єврокубках набагато раніше, ніж у чемпіонатах своїх країн. "Ліверпуль" зіграє з білоруським "Гомелем", міланський "Інтер" зустрінеться зі сплітським "Хайдуком", а "Марсель" - із турецьким "Ескішехірспором". Фіналіст Ліги Європи іспанський "Атлетік" зіграє з хорватським "Славенем".

Перші матчі відбудуться 2 серпня, зустрічі-відповіді - 9 серпня.

Ліга Європи. Третій кваліфікаційний раунд

"Арсенал" (Київ, Україна) - "Мура" (Словенія)

"Тромсе" (Норвегія) - "Металург" (Донецьк, Україна)

"Атлетік" (Іспанія) - "Славен" (Хорватія)

"Анжі" (Росія) - "Вітесс" (Нідерланди)

"Астерас" (Греція) - "Маритіму" (Португалія)

"Рапід" (Румунія) - "Херенвен" (Нідерланди)

"Рух" (Польща) - "Вікторія" (Чехія)

"Хорсенс" (Данія) - "Ельфсборг" (Швеція)

АПОЕЛ (Кіпр) - "Олесунн" (Норвегія)

"Інтер" (Італія) - "Хайдук" (Хорватія)

"Войводина" (Сербія) - "Рапід" (Відень, Австрія)

"Генк" (Бельгія) - "Актобе" (Казахстан)

"Твенте" (Нідерланди) - "Млада-Болеслав" (Чехія)

"Бней-Ієгуда" (Ізраїль) - ПАОК (Греція)

"Діла" (Грузія) - "Анортосіс" (Кіпр)

"Відеотон" (Угорщина) - "Гент" (Бельгія)

АІК (Швеція) - "Лех" (Польща)

"Ескішехірспор" (Туреччина) - "Олімпік" (Марсель, Франція)

"Црвена Звезда" (Сербія) - "Омонія" (Кіпр)

"Сараєво" (Боснія) - "Зета" (Чорногорія)

"Адміра-Ваккер" (Австрія) - "Спарта" (Прага, Чехія)

"Кальмар" (Швеція) - "Янг Бойз" (Швейцарія)

"Данді Юнайтед" (Шотландія) - "Динамо" (Москва, Росія)

"Бурсаспор" (Туреччина) - "Куопіо" (Фінляндія)

"Стяуа" (Румунія) - "Спартак" (Трнава, Словаччина)

"Гомель" (Білорусь) - "Ліверпуль" (Англія)

"Рід" (Австрія) - "Легія" (Польща)

"Сент-Патрікс" (Ірландія) - "Ганновер" (Німеччина)

"Серветт" (Швейцарія) - "Русенборг" (Норвегія)