ГоловнаСпорт

Вебер підписав контракт на $110 млн

"Нешвілл", не бажаючи втрачати капітана, повторив пропозицію "Філадельфії".

За кілька днів до цього "льотчики" зробили обмежено вільному агенту Ши Веберу фантастичну пропозицію на 14 років загальною вартістю 110 млн доларів. Хокеїст роздумував недовго і вирішив забезпечити собі безбідне існування до 40 років, підписавши попередню угоду з "Філадельфією".

Однак "хижаки" мали 7 днів на роздуми - вони могли зберегти захисника, але зробити це можна було, тільки повністю повторивши умови "Філлі". І далеко не найбагатша команда НХЛ ухвалила позитивне рішення - капітан залишається в "Предаторз".

"Нешвілл" вже позбувся цього літа одного зі своїх провідних захисників Раяна Сутера, який на правах необмежено вільного агента пішов у "Міннесоту". Тому втрата Вебера означала неминучий провал у задній лінії. Для того, щоб мати можливість і надалі боротися за Кубок Стенлі, чого пристрасно бажають керівники колективу, потрібно було платити. І "Нешвілл" це зробив.

На рахунку олімпійського чемпіона-2008 Вебера 49 (19 +30) очок у минулому сезоні, який він завершив з рекордним для себе рейтингом "+21". 22 очки (10 голів) зі своїх 49 він набрав у більшості, передає ESPN.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter