ГоловнаСпорт

У США визнали Україну здатною завоювати на Олімпіаді 27 медалей

Нашій країні пророкують місце в десятці.

У США визнали Україну здатною завоювати на Олімпіаді 27 медалей
Фото: EPA/UPG

Українські олімпійці можуть виграти дев'ять золотих медалей.

Таким прогнозом американська газета Sacramento Bee підбила підсумки дослідження "Олімпіада і економіка 2012", проведеного інвестиційним банком Голдман Сакс, пише Sport.ua.

В цілому, українські спортсмени можуть розраховувати аж на 27 медалей, пише видання. Такі надії дозволили авторам дослідження стверджувати, що Україна буде єдиною державою з ринком, що розвивається, яке увійде в десятку країн з найбільшою кількістю перемог на Олімпійських іграх у Лондоні.

Для визначення імовірності того, що країна виграє певну кількість медалей, експерти з Голдман Сакс враховували такі чинники, як прибуток, політичні умови, макроекономічну стабільність і макроекономічні показники, людський капітал, технологічний розвиток та мікроекономічну середу.

За результатами аналізу, України посіла десяту сходинку рейтингу від Голдман Сакс. Випереджають її такі країни, як США, Китай, Великобританія, Росія, Австралія, Франція, Німеччина, Південна Корея та Італія.

На думку експертів, найбільше економічні показники країни впливають на шанси перемоги в таких видах спорту, як велоспорт, дзюдо, веслування і плавання.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter