ГоловнаСпортФутбол

Ліга Європи: всі результати дня

Відбулися перші матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

"Зірковий" (на папері) махачкалинський "Анжи" вдома мінімально переграв угорський "Гонвед". Єдиний гол у матчі на рахунку Жусілея. Білоруський "Нафтан", поступаючись після першого тайму "Црвені Звезді" 0:3, навіть ще раз пропустивши, у підсумку майже відігрався.

Ще веселіше було в Болгарії. "Вітесс" чотири рази виходив уперед, але пловдівському "Локомотиву" щоразу вдавалося відігратися. Інший голландський клуб - "Твенте" - також не зміг виграти, але вже вдома - нічия з фінським "Інтером".

Нагадаємо, донецький "Металург" удома розгромив "Челік" із рахунком 7:0.

Ліга Європи. 2-й кваліфікаційний раунд

"Хазар" (Азербайджан) - "Лех" (Польща) - 1:1

"Нафтан" (Білорусь) - "Црвена Звезда" (Сербія) - 3:4

"Мілс" (Молдова) - "Актобе" (Казахстан) - 4:2

"Анжи" (Росія) - "Гонвед" (Угорщина) - 1:0

"Металург" Л (Латвія) - "Легія" (Польща) - 2:2

"Ренова" (Македонія) - "Гомель" (Білорусь) - 0:2

"Локомотив" Пл (Болгарія) - "Вітесс" (Нідерланди) - 4:4

"Левадія" (Естонія) - "Анортосіс" (Кіпр) - 1:3

"Ювяскюля" (Фінляндія) - "Зета" (Чорногорія) - 3:2

"Інтер" Б (Азербайджан) - "Астерас" (Греція) - 1:1

"Олімпія" Л (Словенія) - "Тромсе" (Норвегія) - 0:0

"Металург" Р (Грузія) - "Вікторія" (Чехія) - 1:3

"Шахтар" С (Білорусь) - "Рід" (Австрія) - 1:1

"Діфферданж" (Люксембург) - "Гент" (Бельгія) - 0:1

"Ескішехірспора" (Туреччина) - "Сент-Джонстон" (Шотландія) - 2:0

АІК (Швеція) - "Хафнарфьордур" (Ісландія) - 1:1

"Тирана" (Албанія) - "Олесунн" (Норвегія) - 1:1

"Металург" Д (Україна) - "Челік" Н (Чорногорія) - 7:0

"Млада Болеслав" (Чехія) - "Тор" (Ісландія) - 3:0

"Славен" (Хорватія) - "Портдаун" (С. Ірландія) - 6:0

"Левськи" (Болгарія) - "Сараєво" (Боснія) - 1:0

"Бней-Йегуда" (Ізраїль) - "Ширак" (Вірменія) - 2:0

"Русенборг" (Норвегія) - "Ордабаси" (Казахстан) - 2:2

"Спартак" Тр (Словаччина) - "Слайго Роверс" (Ірландія) - 3:1

АПОЕЛ (Кіпр) - "Сениця" (Словаччина) - 2:0

"Рух" (Польща) - "Металург" З (Македонія) - 3:1

"Орхус" (Данія) - "Діла" (Грузія) - 1:2

"Дачія" (Молдавія) - "Ельфсборг" (Швеція) - 1:0

"Янг Бойз" (Швейцарія) - "Зімбру" (Молдова) - 1:0

"Жальгіріс" (Литва) - "Адміра Ваккер" (Австрія) - 1:1

"Рапід" Б (Румунія) - "МюПа" (Фінляндія) - 3:1

"Серветт" (Швейцарія) - "Гандзасар" (Вірменія) - 2:0

"Твенте" (Нідерланди) - "Інтер" Т (Фінляндія) - 1:1

"Маккабі" Нт (Ізраїль) - "КуПС" (Фінляндія) - 1:2

"Осієк" (Хорватія) - "Кальмар" (Швеція) - 1:3

"Мура" (Словенія) - ЦСКА С (Болгарія) - 0:0

"Слован" Бр (Словаччина) - "Відеотон" (Угорщина) - 1:1

"Хайдук" (Хорватія) - "Сконто" (Латвія) - 2:0

"Войводіна" (Сербія) - "Судува" (Литва) - 1:1

"Широкі Брієг" (Боснія) - "Сент-Патрікс" (Ірландія) - 1:1