ГоловнаСпорт

Ліга Європи: всі результати

Перший відбірковий раунд завершився.

Ліга Європи: всі результати

Можливо, найбільшим сюрпризом став виліт сербського клубу "Ягодина" від казахстанського "Ордабаси". Серби програли вдома 0:1, а на виїзді змогли зіграти тільки в нульову нічию. А ось в прибалтійському дербі багаторазовий чемпіон Латвії "Даугава" програв таку виїзну фору литовській "Судува" - 2:3. Несподіваним можна вважати і поразку з загальним рахунком 3:4 норвезького "Стабека" від фінською клубу "Ювяскюля".

"Жетису" (Казахстан) - "Лех" (Польща) 1:1 (перший матч 0:2)

"Ордабаси" (Казахстан) - "Ягодина" (Сербія) 0:0 (1:0)

"Ширак" (Вірменія) - "Рудар" (Чорногорія) 1:1 (1:0)

"Металург" Р (Грузія) - "Теута" (Албанія) 6:1 (3:0)

"Актобе" (Казахстан) - "Торпедо" К (Грузія) 1:0 (1:1)

"Металург" Скоп'є (Македонія) - "Біркіркара" (Мальта) 0:0 (2:2)

"Гандзасар" (Вірменія) - "Стреймур" (Фарери) 2:0 (1:3)

"Челік" (Чорногорія) - "Борац" (Боснія) 1:1 (2:2)

"Інтер" Баку (Азербайджан) - "Транс" (Естонія) 2:0 (5:0)

"Шяуляй" (Литва) - "Левадія" (Естонія) 2:1 (0:1)

"Металургс" (Латвія) - "Ла Фіоріто" (Сан-Марино) 4:0 (2:0)

"Даугава" (Латвія) - "Судува" (Литва) 2:3 (1:0)

"Гомель" (Білорусь) - "Вікінгур" (Фарери) 4:0 (6:0)

"Женесс" (Люксембург) - "Олімпія" (Словенія) 0:3 (0:3)

"Зімбру" (Молдова) - "Бангор Сіті" (Уельс) 2:1 (0:0)

"Русенборг" (Норвегія) - "Крузедерс" (П. Ірландія) 1:0 (3:0)

"Кальмар" (Швеція) - "Кліфтонвілл" (П. Ірландія) 4:0 (0:1)

"Стабек" (Норвегія) - "Ювяскюля" (Фінляндія) 3:2 (0:2)

"Сениця" (Словаччина) - МТК (Угорщина) 2:1 (1:1)

"МюПа" (Фінляндія) - "Сефн Друідс" (Уельс) 5:0 (0:0)

"Рунавік" (Фарери) - "Діфферданж" (Люксембург) 0:3 (0:3)

"Хіберніанс" (Мальта) - "Сараєво" (Боснія) 4:4 (2:5)

УЕ "Санта-Колома" (Андорра) - "Твенте" (Голландія) 0:3 (0:6)

"Лланеллі" (Уельс) - "КуПС" (Фінляндія) 1:1 (1:2)

"Ешен-Маурен" (Ліхтенштейн) - "Хафнарфьордур" (Ісландія) 0:1 (1:2)

"Зета" (Чорногорія) - "Пюнік" (Вірменія) 1:2 (3:0)

"Мура" (Словенія) - "Баку" (Азербайджан) 2:0 (0:0)

"Осієк" (Хорватія) - "Санта-Колома" (Андорра) 3:1 (1:0)

"Целе" (Словенія) - "Дачія" (Молдавія) 0:1 (0:1)

"Лібертас" (Сан-Марино) - "Ренова" (Македонія) 0:4 (0:4)

"Тор" (Ісландія) - "Богеміанс" (Ірландія) 5:1 (0:0)

"Гонвед" (Угорщина) - "Фламуртарі" (Албанія) 2:0 (1:0)

"Вестманнаейяр" (Ісландія) - "Сент-Патрікс" (Ірландія) 2:1 (0:1)

Джерело: Террикон
Читайте новости LB.ua в социальной сети Facebook