ГоловнаСпорт

Ліга Європи: Суперники донецького "Металурга" грають в нічию

Відбулися 11 матчів першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

Ліга Європи: Суперники донецького "Металурга" грають в нічию

Шведський "Ельфсборг" вчинив справжню розправу над мальтійською "Флоріаною" - 8:0. Також свої завдання в цьому раунді вже вирішили македонська "Ренова", азербайджанський "Інтер", чорногорська "Зета", люксембурзький "Діфферданж", боснійське "Сараєво", голландський "Твенте", словенська "Олімпія", латвійський "Металургс", грузинський "Металург" і норвезький "Русенборг".

А суперники "Металурга" не змогли в першому матчі визначити найсильнішого, зустріч боснійського "Бораца" і чорногорського "Челіка" завершилась з рахунком 2:2.

"Борац" на своєму полі не зміг переграти суперника. "Челік", який тільки вийшов у вищу чорногорську лігу, відкрив рахунок у матчі (Божич, з пенальті), після чого пропустив двічі (у "Борац" відзначилися Стокіч і Дугіч). "Сталевари" змогли відігратися на 82-й хвилині - важливу нічию "Челіку" приніс Аговіч.

Після цього на полі спалахнули пристрасті, і "Борац" закінчував матч удев'ятьох - були вилучені Стокіч і Дугіч. Суперник "Металурга" визначиться через тиждень.

Ліга Європи, 1-й кваліфікаціний раунд

Хазар" (Азербайджан) - "Нимме Калью" (Естонія) 2:2

"Ренова" (Македонія) - "Лібертас" (Сан-Маріно) 4:0

"Ягодина" (Сербія) - "Ордабаси" (Казахстан) 0:1

"КуПС" (Фінляндія) - "Лланеллі" (Уельс) 2:1

"Нарва Транс" (Естонія) - "Інтер" Б (Азербайджан) 0:5

"Левадія" (Естонія) - "Шауляй" (Литва) 1:0

"Баку" (Азербайджан) - "Мура" (Словенія) 0:0

"Ельфсборг" (Швеція) - "Флоріана" (Мальта) 8:0

"Рудар" (Чорногорія) - "Ширак" (Арменія) 0:1

"Ювяскюля" (Фінляндія) - "Стабек" (Норвегія) 2:0

"Пюнік" (Арменія) - "Зета" (Чорногорія) 0:3

"Діфферданж" (Люксембург) - "Рунавік" (Фарери) 3:0

"Дачія" (Молдавія) - "Целе" (Словенія) 1:0

"Судува" (Литва) - "Даугава" (Латвія) 0:1

"Тирана" (Албанія) - "Гревенмахер" (Люксембург) 2:0

"Торпедо" Кт (Грузія) - "Актобе" (Казахстан) 1:1

"Біркіркара" (Мальта) - "Металлург" С (Македонія) 2:2

"Санта-Колома" (Андорра) - "Осієк" (Хорватія) 0:1

"Сараєво" (Боснія) - "Хайберніанс" (Мальта) 5:2

"Твенте" (Нідерланди) - УЄ "Санта-Колома" (Андорра) 6:0

"Лех" (Польща) - "Жетису" (Казахстан) 2:0

"Олімпія" Л (Словенія) - "Женесс" (Люксембург) 3:0

"Стреймур" (Фарери) - "Гандзасар" (Арменія)3:1

МТК (Угорщина) - "Сеніца" (Словакія) 1:1

"Фламуртарі" (Албанія) - "Гонвед" (Угорщина) 0:1

"Теута" (Албанія) - "Металург" Р (Грузія) 0:3

"Сефн Друідс" (Уельс) - МюПа (Фінляндія) 0:0

"Ла Фіоріта" (Сан-Маріно) - "Металургс" (Латвія) 0:2

"Богеміанс" (Ірландія) - "Тор" (Ісландія) 0:0

"Сент-Патрікс" (Ірландія) - "Вестманнаейяр" (Ісландія) 1:0

"Кліфтонвілл" (Північна Ірландія) - "Кальмар" (Швеція) 1:0

"Бангор Сіті" (Уельс) - "Зімбру" (Молдова) 0:0

"Крузедерс" (П. Ірландія) - "Русенборг" (Норвегія) 0:3

"Борац" Б-Л (Боснія) - "Челік" Н (Чорногорія) 2:2

"Хафнарфьордур" (Ісландія) - "Ешен-Маурен" (Ліхтенштейн) 2:1

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter