Спецтема
Евро-2012

Італія зупинила Бундестім і вийшла у фінал Євро-2012

Німеччина знову забуксувала за декілька кроків від тріумфу.

Збірна Німеччини залишалася єдиною командою, яка на цьому Євро виграла всі свої матчі. Але хлопці Чезаре Пранделлі поклали край виступу німців на турнірі.

Усе, що італійці не забили у ворота Англії на НСК "Олімпійський", влетіло у ворота Німеччини. У першому таймі Маріо Балотеллі двічі скористався помилками німецьких захисників і зробив рахунок 2:0.

У другому таймі Італія мала кілька можливостей, щоб довести рахунок до розгромного, але замість цього пропустила від Єзіла з пенальті на другій доданій до матчу хвилині. Утім, більшого італійці суперникові зробити не дозволили - перемога 2:1.

У фіналі Євро-2012 1 липня в Києві зіграють збірні Іспанії та Італії. Зазначимо, що матч між цими командами в груповому турнірі завершився з рахунком 1:1. І, судячи з усього, справедливо стверджувати, що "групою смерті" на цьому турнірі був не квартет В (Німеччина, Португалія, Голландія, Данія), а квартет С (Іспанія, Італія, Хорватія, Ірландія).