Спецтема
Евро 2012

Євро-2012. День сьомий

Це був польський день - адже матчі групи С грали в Познані і Ґданську.

Мабуть, ніхто не сумнівався в тому, що найбільш нерівна пара на Євро-2012 була створена 14 червня у Ґданську. Фернандо відкрив рахунок вже на 4-й хвилині. Іспанці, набавившись із суперником в кішки-мишки, після перерви почали забивати і створювати. Гівен, який долучався до гри перед перервою не надто активно, відразу ж запрацював не покладаючи рук. Сілва підібрав м'яч, стягнув до себе трьох суперників й акуратно котнув у кут. 2:0. Ірландці трохи пожвавішали, зробили щось на кшталт стандарту, а забили, звичайно, іспанці. Після метушні в середині поля Сілва штовхнув м'яч на ногу Торресу, який втік один на один і з призабутою легкістю оформив дубль. Четвертий м'яч забив Сеск, якого Торрес замінив у першому матчі і який тепер сам вийшов замість Торреса. У підсумку іспанці розбили ірландців 4:0.

Гідний матч гідних команд - саме так можна охарактеризувати зустріч збірних Італії та Хорватії. У першому таймі виглядало на те, що Італія володіє перевагою. Екс-воротар "Шахтаря" виявився безсилим - Андреа Пірло зі штрафного блискуче закрутив м'яч у ближній кут. Майстер, що тут скажеш! Італія повела в рахунку. Чи не єдина вилазка хорватів безпосередньо у штрафний Буффона виявилася результативною. Стрінич зліва навісив на дальню штангу, К'єлліні проґавив Манджукича, не дотягнувшись до м'яча і відпустивши суперника від себе, і форвард "Вольфсбурґа" сповна скористався своїм шансом - надпотужний удар, після якого м'яч влетів у сітку воріт Джіджі рикошетом від штанги, ледь не зламавши останню. У підсумку нічия 1:1.

Становище команд у групі: Хорватія - 4 очки, Іспанія - 4, Італія - 2, Ірландія - 0