ГоловнаСпорт
Спецтема
Евро 2012

Шведи задоволені підготовкою фан-кемпінгу на Трухановому острові

Посол запевнив, що серед шведських фанів - хуліганів небагато.

Шведи задоволені підготовкою фан-кемпінгу на Трухановому острові
Фото: Макс Левин

На Трухановому острові поселяться п'ять тисяч шведських уболівальників з усіх 20 тис., на прибуття яких чекають в Україні.

Про це повідомив посол Швеції в Україні Стефан Гуллгрен, пише сайт газети "Сегодня".

"Мені важливо, щоб для шведських уболівальників були створені найкращі умови на цьому чемпіонаті, тому що це унікальний момент, коли в Києві буде майже 20 тис. шведів наступного тижня. Це вперше в історії, коли стільки шведів приїдуть до Києва... з 10 по 20 червня на Трухановому острові житимуть близько 5 тис. шведських уболівальників", - сказав посол під час огляду фан-кемпінгу на Трухановому острові.

Дипломат висловив задоволення станом кемпінгу та зазначив, що за час, який залишився до приїзду шведів має бути вирішено декі питання, зокрема, підвищення тиску системи водопостачання.

Посол висловив сподівання на те, що буде сонячна і тепла погода, а також що шведські уболівальники мирно уживатимуться в Києві з фанами з інших країн.

"У нас хуліганів небагато", - зазначив він.

Крім того, Гуллгрен повідомив, що ніхто з керівництва Швеції не має наміру відвідати матчі Євро-2012 в Україні.

Зазначимо, Шведська збірна проведе в Києві три матчі: 11 червня - з Україною, 15 - з Англією і 19 - з Францією.

Нагадаємо також, що тимчасовий табір для вболівальників розраховано на 2 тис. 929 наметів і 294 трейлерів. Загальна площа території містечка становить 22,62 га і розрахована на 6 тис. 446 жителів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter