ГоловнаСуспільствоЖиття

Мовна омбудсманка виступила за появу якісного україномовного розважального контенту на YouTube

Тетяна Монахова заявила, що Україні потрібні якісні репери, стендапери і YouTube-канали українською мовою.

Мовна омбудсманка виступила за появу якісного україномовного розважального контенту на YouTube
Татьяна Монахова
Фото: ukrinform

Уповноважена з захисту державної мови Тетяна Монахова виступила за появу якісного україномовного контенту в інтернеті, щоб зробити українську мову престижною і цікавою для молоді. Про це мовна омбудсманка розповіла під час круглого столу, передає "Інтерфакс-Україна".

"До того часу, поки українська мова не пошириться на всі сфери, а не тільки суспільного життя, доки в Україні не буде нормальної реп-культури українською мовою, якісного репу українською мовою, молодь сидить у YouTube, і доки не буде стендаперів і коміків українською мовою, популярних YouTube-каналів - доти ми залишаємося в такому офіційному стані, коли закон про мову регулює суспільні сфери спілкування", - сказала Монахова.

Мовна омбудсманка підкреслила, що виступає за те, щоб українська мова була престижною, вигідною і цікавою. "За цими трьома меркантильними причинами її можна буде "просунути", як каже молодь, в Україні", - додала Монахова.

Нагадаємо, уповноважена із захисту державної мови Тетяна Монахова повинна почати виконувати обов'язки до червня 2020 року. До цього часу їй потрібно зібрати команду і знайти приміщення для офісу.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram