ГоловнаСуспільствоПодії

Біля берегів Нігерії пірати захопили судно, серед екіпажу є українець

Компанія-судновласник створила оперативну групу зі звільнення членів екіпажу.

Біля берегів Нігерії пірати захопили судно, серед екіпажу є українець
судно Alpine Penelopе
Фото: Википедия

20 лютого біля берегів Нігерії пірати захопили судно під прапором Ліберії, серед членів екіпажу є українець. Про це повідомив директор Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев, передає "Укрінформ".

"Посольство України в Греції повідомляє про піратський напад на судно Alpine Penelopе (прапор Ліберії), який відбулося на світанку 20 лютого біля берегів Нігерії. У результаті нападу захопили та вивезли в невідомому напрямку 10 членів екіпажу судна, серед яких один громадянин України", - зазначив він.

Погорельцев також повідомив, що компанія-судновласник створила оперативну групу зі звільнення членів екіпажу.

"Переговорами займатимуться професійні «перемовники». Посольство України в Греції підтримує зв'язок з компанією-судновласником. З родичами українського моряка встановлено контакт", - додав він.

Директор департаменту запевнив, що справа знаходиться на контролі Посольства України в Греції та Департаменту консульської служби МЗС.

Нагадаємо, наприкінці грудня в Камеруні озброєні пірати атакували грецький нафтовий танкер Happy Lady і викрали вісьмох з 28 членів екіпажу. Серед викрадених - один українець, п'ять греків і двоє філіппінців.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram