ГоловнаСуспільствоЖиття

У середу в Києві без істотних опадів, максимум +1

На дорогах місцями очікується ожеледиця.

У середу в Києві без істотних опадів, максимум +1
Фото: EPA/UPG

4 грудня в Києві хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2...-4 градуси, вдень -1...+1 градус.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...-9 градусів, удень -4...+4 градуси. У Карпатах без істотних опадів, температура вночі -7...-12 градусів, удень 0...-5 градусів.

На півночі України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2...-8 градусів, удень -5...+2 градуси.

У центрі України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2...-8 градусів, удень +2...-4 градуси.

На сході України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2...-7 градусів, удень +1...-5 градусів.

На півдні України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вітер західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2...-9 градусів, удень -3...+2 градуси.

У Криму хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2...-7 градусів, удень -2...+3 градуси.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram