ГоловнаСуспільствоЖиття

У вівторок у Києві до +8 градусів, уранці місцями туман

Уночі в столиці +3...+5 градусів.

У вівторок у Києві до +8 градусів, уранці місцями туман
Фото: instagram/by_istphoto

У вівторок, 19 листопада, в Києві хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі та вранці місцями туман, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +3...+5 градусів, удень +6...+8 градусів.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі і вранці місцями туман, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +3...+8 градусів, удень +9...+15 градусів.

У Карпатах без істотних опадів, температура вночі -1...+4 градуси, вдень +4...+9 градусів.

На півночі України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі і вранці місцями туман вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0...+5 градусів, удень +4...+9 градусів.

У центрі України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі і вранці місцями туман, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0...+5 градусів, удень +4...+9 градусів.

На сході України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі і вранці місцями туман, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +2...-3 градуси, вдень +3...+8 градусів.

На півдні України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі і вранці місцями туман, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +2...+7 градусів, удень +7...+12 градусів.

У Криму хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі і вранці місцями туман, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +2...+7 градусів, удень +10...+15 градусів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter