ГоловнаСуспільствоЖиття

Медіагрупа Ахметова запускає новинний телеканал "Україна 24"

Телеканал "Ескулап TV" переоформив ліцензію через зміну логотипа і концепції мовлення.

Медіагрупа Ахметова запускає новинний телеканал "Україна 24"
Фото: tsn.ua

"Медіа Група Україна" запускає новинний канал "Україна 24".

Таке рішення 7 листопада на своїй засіданні прийняла Національна рада з питань телебачення і радіомовлення, передає "Детектор Медіа".

Зазначають, що телеканал "Ескулап TV" (ТОВ "Аспер 2011"), який входить до складу "Медіа Групи Україна", переоформив ліцензію через зміну логотипа і концепції мовлення.

На засіданні регулятора змін не деталізували. Однак як уточнив член Нацради Олександр Ільяшенко, тепер канал буде називатися "Україна 24". За концепцією - це інформаційний канал. Близько 15 годин його мовлення на добу становитимуть інформаційні програми.

У пресслужбі "Медіа Групи Україна" зазначили, що концепт оновленого каналу і його програмна політика ще розробляються.

Про наміри перезапустити канал ще 2018 року розповідав керівник нішевих каналів групи Іван Букреєв.

Нагадаємо, "Медіа Група Україна" Ріната Ахметова купила цифровий телеканал "Ескулап TV" (ТОВ "Аспер 2011") на початку 2015 року. У минулому ТОВ "Аспер 2011" зареєстрували за тією самою адресою, що й інші канали, створені під конкурс 2011 року: ТОВ "Корона Санрайс" і ТОВ "Голдберрі". Усіх їх пов'язували з оточенням Олександра Януковича.

Згодом ТОВ "Корона Санрайс" (телеканал "Вінтаж") придбав власник Першої Української радіогрупи Андрій Карпій, а ТОВ "Голдберрі" купили власники телеканалу "Еспресо" і переоформили ліцензію.

"Ескулап TV" отримав три попередження Нацради за недотримання програмної концепції (перше - у вересні 2014 року, друге - в лютому 2015 року, третє - в серпні 2015 року). Зокрема, в ефірі каналу виявили тільки шість хвилин власного виробництва. Представники каналу також мали дискусію з Нацрадою щодо визначення жанрового наповнення.

З 2015 року Нацрада не мала претензій до телеканалу.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter