ГоловнаСуспільствоЖиття

ПЦУ закликала українців відмовитися від штучних квітів на кладовищах

"Пластикове сміття - це шкода для навколишнього природного середовища, створеного Богом, і небезпека для здоров'я і життя людей".

ПЦУ закликала українців відмовитися від штучних квітів на кладовищах
Фото: zi.ua

Православна церква України закликала українців відмовитися від пластикових квітів на кладовищах, адже вони "не тільки екологічно шкідливі, але і не мають нічого спільного з християнською вірою, і не допоможуть покійному в осягненні Царства Небесного".

Про це повідомляє прес-служба ПЦУ.

"У поминальні дні українці вшановують пам'ять своїх рідних і несуть на їх могили штучні квіти, не замислюючись над тим, яку небезпеку вони собою уособлюють. Після спалювання пластикових квітів і вінків виділяється велика кількість токсичних речовин, розкладання яких в ґрунті триває протягом сотень років. Слід пам'ятати, що пластикове сміття - це, перш за все, шкода для навколишнього природного середовища, створеного Богом, і небезпека для здоров'я і життя людей", - йдеться в повідомленні.

У ПЦУ нагадали, що найкращим проявом пам'яті і любові до померлих близьких будуть "відкриті серця і щира молитва за упокій душі".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter