ГоловнаСуспільствоВійна

СБУ: людина Пушиліна домовлялася про повалення Захарченка

"Ваша ідея зрозуміла. Ви забираєте Захара, ставите Пушиліна".

Служба безпеки України в четвер опублікувала запис розмови, з якої випливає, що радник нинішнього ватажка "ДНР" Дениса Пушиліна домовлявся з кимось про повалення Олександра Захарченка.

Запис доступний на Youtube-каналі СБУ.

Як стверджує спецслужба, на ній помічник Пушиліна Олександр Лаврентьєв спілкується з двома невстановленими особами в одному з ресторанів турецької Анталії.

Під час бесіди він, зокрема, говорить про можливість "стабілізувати ситуацію", якщо більш адекватна людина змінить Захарченка в Донецьку, як це сталося в Луганську, де восени 2017 року замість Ігоря Плотницького поставили Леоніда Пасічника.

"Ваша ідея зрозуміла. Ви забираєте Захара, ставите Пушиліна, зливаєте Ташкента з цим, як його, Казаковим, втихомирюєте їх потішні батальйони, міняєте уряд", - говорить йому у відповідь один із співрозмовників.

Нагадаємо, Олександр Захарченко отримав смертельне поранення під час вибуху в кафе "Сепар" у центрі Донецька ввечері 31 серпня. Він очолював російську окупаційну адміністрацію в Донецькій області з 2014 року.

Після цього його обов'язки декілька днів виконував Дмитро Трапезніков, а 7 вересня російську окупаційну адміністрацію в Донецьку очолив Денис Пушилін.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter