ГоловнаСуспільствоЗдоров'я

Супрун розповіла, як впоратися з "післявідпустковим" синдромом

Понад 75% заяв про звільнення пишуть саме після відпустки.

Супрун розповіла, як впоратися з "післявідпустковим" синдромом

В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун вважає, що різкий перехід до робочого ритму після відпочинку може бути доволі стресовим, і розповіла українцям, як позбутися "післявідпусткового синдрому".

Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбуці.

Супрун зазначила, що понад 75% усіх заяв про звільнення пишуть саме після відпустки, при цьому більш ніж 35% працівників звільняються в перший тиждень після повернення з відпочинку.

"Вам знайомий “післявідпустковий синдром”? Коли відпустка чи канікули вже завершилися, в повітрі відчувається осінь, а разом із нею передчуття напруженої та інтенсивної роботи, не всі сприймають це як "нарешті, вже набрид цей відпочинок!" Багатьом хотілося б продовжити безтурботне життя. Тож момент переходу до звичайного робочого ритму може бути досить стресовим", - написала вона.

Супрун радить правильно харчуватися, добре висипатися, знайти час на дистанціювання від джерел стресу, тобто побути наодинці або поспілкуватися з приємними людьми. Також не варто переживати, якщо з робочими планами поки що не виходить. Якщо протягом роботи ви переважно сидите, займіться чимось активним в інший час.

Також за змогою не беріться відразу за складні завдання, краще почати з простих справ. Супрун рекомендує робити перерви що 2-3 години на 10-15 хвилин, а також порадувати себе чимось після роботи або навчання.

"Перш за все, потрібно входити в роботу і навчання поступово, уникаючи різкої зміни темпу і наповненості життя", - зазначила вона.

Нагадаємо, раніше Кабмін схвалив законопроект, який надає батькам право на неповний робочий день для догляду за дитиною.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter