ГоловнаСуспільствоЖиття

Поліція завела справу на двох співробітників СІЗО, які допомагали "торнадівцям" організувати бунт

Співробітники Київського слідчого ізолятора зібрали екс-бійців спецроти в одній камері і дали їм холодну зброю.

Поліція завела справу на двох співробітників СІЗО, які допомагали "торнадівцям" організувати бунт
Фото: www.facebook.com/chumak.ink

Правоохоронні органи розпочали кримінальне провадження стосовно двох співробітників Київського слідчого ізолятора. Справа стосується допомоги правоохоронців, наданої екс-бійцям спецпідрозділу "Торнадо" під час вчорашнього бунту у СІЗО. Про це повідомив прес-секретар заступника міністра юстиції Юрій Маслак, пише УНН.

"Стосовно двох працівників триває службове розслідування щодо їхньої допомоги "торнадівцям". Матеріали зареєстровані в Єдиному реєстрі досудових розслідувань. Їх звільнять, а подальшу долю буде вирішувати суд", - повідомив Маслак.

Чиновник додав, що саме ці співробітники СІЗО завели екс-бійців "Торнадо" в одну камеру і надали їм заборонені предмети (ножі і сокиру).

Раніше Маслак повідомив, що Міністерство юстиції України проводить службове розслідування щодо співробітників Лук'янівського СІЗО, які допустили зустріч всіх екс-бійців "Торнадо" в одній камері.

Нагадаємо, у Київському слідчому ізоляторі 9 серпня стався бунт ув'язнених колишніх бійців спецпідрозділу "Торнадо" після того, як до них прийшли з обшуками. Пізніше стало відомо, що трьох колишніх бійців вивезли з Лук'янівського СІЗО в різні пенітенціарні установи у Київській області.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter