ГоловнаСуспільствоЖиття

Завтра в Києві до +7 градусів

Вранці та вдень обіцяють невеликий мокрий сніг з дощем.

Завтра в Києві до +7 градусів
Фото: karachidigest.com

30 березня в Києві буде хмарно з проясненнями, вночі без опадів, вранці та вдень невеликий мокрий сніг з дощем, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...+1 градус, удень +5...+7 градусів.

Про це повідомляє Гідрометцентр.

На заході України хмарно з проясненнями, невеликий мокрий сніг з дощем, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...+5 градусів, удень +5...+13 градусів.

У Карпатах дощ з мокрим снігом, температура вночі -2...+3 градуси, вдень +3...+8 градусів.

У Моршині невеликий мокрий сніг з дощем, температура вночі +1...+3 градуси, удень +8...+10 градусів.

У Трускавці невеликий мокрий сніг з дощем, температура вночі +1...+3 градуси, удень +9...+11 градусів.

У Сваляві невеликий мокрий сніг з дощем, температура вночі +2...+4 градуси, вдень +10...+12 градусів.

На півночі України хмарно з проясненнями, невеликий мокрий сніг з дощем, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2...+3 градуси, в Сумській області -4...-9 градусів, удень +1...+8 градусів.

У центрі України хмарно з проясненнями, без опадів, вночі і вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +4...-3 градуси, в Полтавській області 0...-5 градусів, удень +2...+9 градусів, у Вінницькій і Дніпропетровській областях +6...+11 градусів.

На сході України хмарно з проясненнями, без опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +1...-4 градуси, в Харківській області -3...-8 градусів, удень +3...+9 градусів, в Донецькій області +5...+10 градусів.

На півдні України хмарно з проясненнями, без опадів, вночі і вранці місцями туман, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2...+4 градуси, вдень +6...+13 градусів.

У Криму хмарно з проясненнями, без опадів, вночі і вранці місцями туман, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...+4 градуси, удень +8...+13 градусів.

У Ялті без опадів. Температура вночі +3...+5 градусів, удень +10...+12 градусів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter