ГоловнаСуспільствоЖиття

У понеділок у Києві потеплішає до +8

Опадів не прогнозують.

У понеділок у Києві потеплішає до +8

26 березня в Києві мінлива хмарність, без опадів, вночі та вранці на дорогах місцями ожеледиця, вітер південний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -4...-6 градусів, удень +6...+8 градусів.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході України мінлива хмарність, без опадів, вночі і вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -3...-8 градусів, удень +5...+10 градусів.

У Карпатах без опадів, температура вночі -8...-13 градусів, вдень +2...+7 градусів.

У Моршині без опадів, температура вночі -6...-8 градусів, удень +6...+8 градусів.

У Трускавці без опадів, температура вночі -6...-8 градусів, удень +6...+8 градусів.

У Сваляві без опадів, температура вночі -3...-5 градусів, удень +8...+10 градусів.

На півночі України мінлива хмарність, без опадів, вночі і вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південний 5-10 м/с. Температура повітря вночі -4...-9 градусів, удень -4...+9, у Сумській області 0...+5 градусів.

У центрі України мінлива хмарність, без опадів, вдень місцями невеликий дощ. Вночі та вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -4...-11 градусів, удень +3...+9 градусів.

На сході України мінлива хмарність, без опадів. Вночі та вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -8...-13 градусів, вдень +2...+8 градусів.

На півдні України мінлива хмарність, вночі без опадів, вдень місцями невеликий дощ. Вночі та вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -3...-8 градусів, у Миколаївській області до -11, вдень +3...+10 градусів.

У Криму мінлива хмарність, без істотних опадів, вночі і вранці місцями туман, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +1...-4 градуси, вдень +7...+12 градусів.

У Ялті без істотних опадів. Температура вночі +3...+5 градусів, вдень +9...+11 градусів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter