ГоловнаСуспільствоЖиття

МВС заборонило співробітникам використовувати службові автомобілі для власних потреб

Використання авто в неробочий час має узгоджуватися з держсекретарем.

МВС заборонило співробітникам використовувати службові автомобілі для власних потреб
Фото: twitter.com/HeadUAPolice

Міністерство внутрішніх справ заборонило співробітникам використовувати службові автомобілі для власних потреб і вирішило проводити службові розслідування таких фактів.

Про це йдеться в затвердженому порядку використання легкових автомобілів для поїздок, пов'язаних із службовою діяльністю посадових осіб МВС.

"Службовими автомобілями можуть користуватися міністр внутрішніх справ, його заступники, державний секретар і структурних підрозділів апарату МВС. Використання службового автомобіля для поїздок, не пов'язаних зі службовою діяльністю, забороняється", - йдеться в документі.

У разі порушення встановленого порядку, проводиться службове розслідування.

Користування службовими автомобілями, закріпленими за структурними підрозділами апарату МВС, у вихідні та святкові дні здійснюється тільки за погодженням з держсекретарем. Дозвіл на право виїзду службового автомобіля у відрядження за межі міста Києва на відстань, що перевищує 200 км, надається державним секретарем у формі розпорядчого акта.

Щомісячні ліміти пробігу службових автомобілів щорічно встановлюються наказом Центру обслуговування підрозділів МВС. Посадові особи, які користуються службовими автомобілями, зобов'язані дотримуватися встановлених лімітів пробігу. Збільшення місячного ліміту пробігу допускається з письмової згоди держсекретаря МВС.

Нагадаємо, в листопаді минулого року Кабмін прийняв стратегію розвитку системи МВС до 2020 року.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter