ГоловнаСуспільствоЖиття

Слідком Росії порушив нові справи проти Муженка та Полторака

Справи було також порушено проти ще 18 посадових осіб Міноборони України.

Слідком Росії порушив нові справи проти Муженка та Полторака
Фото: pic.com.ua

Слідчий комітет Російської Федерації порушив нові кримінальні справи щодо міністра оборони України Степана Полторака і начальника Генерального штабу Віктора Муженко.

Про це повідомляють на сайті Слідкому РФ.

Крім Полторака і Муженка, справи було також порушено проти ще 18 посадових осіб Міноборони. У Слідчому комітеті стверджують, що вони причетні до "злочинів проти російськомовного населення Донбасу".

"Головним слідчим управлінням СК Росії порушено ще 20 кримінальних справ щодо міністра оборони України Степана Полторака, його заступників Олега Руснака, Івана Шевчука, Ігоря Павловського, Олександра Дубляна, начальника генерального штабу Віктора Муженка, а також його перших заступників і заступників Ігоря Колесника, Сергія Бесараба і Володимира Хижого, посадових осіб, які здійснюють керівництво розвідкою, сухопутними військами і повітряними силами, в тому числі спеціальними операціями: Сергія Попко, Василя Бурби, Сергія Наєва, Анатолія Пушнякова, Олександра Красноокого, Олександра Павлюка, Андрія Грищенка, Олександра Локоти, Сергія Дроздова, Михайла Забродського, Ігоря Луньова та Ігоря Воронченка. У їхніх діях слідство вбачає ознаки злочинів, передбачених ст.ст. 356, 357 КК РФ (застосування заборонених засобів і методів ведення війни, геноцид)", - ідеться в повідомленні.

Відзначають, що Росія має намір оголосити співробітників українського оборонного відомства в розшук.

Нагадаємо, в 2015 році Слідком РФ заявив про поширення своєї юрисдикції на Україну.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter