ГоловнаСуспільствоПодії

Магазину, що знищив майданівські графіті, розбили вікна

Вітрини "Емпоріуму" розписали гаслами.

Біля магазину "Емпоріум" на вулиці Грушевського в Києві зібрався невеличкий мітинг, учасники якого вирішили висловити протест проти знищення майданівських графіті "Ікони революції".

Як повідомляє кореспондент LB.ua, деякі активісти написали на вітринах "Тут був Майдан, і він буде вічно", "Повага до історії", "Нас не зітреш", "Пі **** в лубочну Росію". На вході в закритий магазин розбили скло, після чого поряд підпалили шини.

Фото: Макс Требухов

Фото: Макс Требухов

Фото: Макс Требухов

Фото: Макс Требухов

Фото: Макс Требухов

Фото: Макс Требухов

Нагадаємо, "Ікони революції" з портретами і цитатами Лесі Українки, Івана Франка і Тараса Шевченка було створено художником під ніком Sociopath 10 лютого 2014 року під час обстрілу Майдану. Вони були на самому початку вулиці Грушевського.

2 вересня стало відомо, що графіті були знищені.

Будинки на вулиці Грушевського (номер 1, 2, 3 і 4) були внесені до реєстру пам'яток місцевого значення міста Києва наказом Мінкульту від 15 жовтня 2014 року (наказ №869). Назва об'єкта - "Місце бойових дій і масової загибелі громадян в районі вулиці Грушевського в Києві під час акцій протесту в лютому 2014 року", охоронний номер 937-Кв.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter