ГоловнаСуспільствоВійна

СЦКК: ремонтні роботи на водогоні "Горлівка-Торецьк" завершено

Майже 35 тис. мешканців з лютого отримували воду лише дві години на добу. 

СЦКК: ремонтні роботи на водогоні "Горлівка-Торецьк" завершено
Фото: Макс Требухів

Українська сторона Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню (СЦКК) заявляє про завершення ремонтних робіт на водогоні "Горлівка-Торецьк" поблизу шахти ім. Гагаріна.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО у фейсбуці.

"Протягом 22-24 серпня ремонтні бригади знайшли шість аварійних ділянок, на яких відкопали на поверхню трубу й провели необхідні зварювальні роботи. Відновлення стійкого водопостачання дасть змогу майже 35 тисячам мешканців Торецька й селищ у "сірій зоні" забути про жорсткий графік водопостачання (дві години на добу), який був запроваджений протягом останніх декількох місяців, підвищить здатність міста більш якісно підготуватися до осінньо-зимового періоду, а промисловим підприємствам Торецька і району провернутися до звичайного режиму роботи", - йдеться в повідомленні.

Ділянка водоводу була пошкоджена в лютому 2017 року, внаслідок активних бойових дій.

За підрахунками комунальних служб Торецька, на землю щодня витікало близько 15 тис. кубометрів води. Велика частина заливала підвальні приміщення мешканців приватного сектора селища Південне (колишнє Ленінське). Також вода потрапляла в підземні виробки неробочої шахти імені Гагаріна, виштовхуючи на поверхню вибухонебезпечний метан, який також потрапляв у підвали житлових будинків мешканців селища.

До проведення аварійно-відновлювальних робіт залучалися ремонтні бригади Часовоярського районного виробничого управління комунального підприємства "Компанія "Вода Донбасу".

Безпеку проведення робіт гарантували фахівці ДСНС України, представники підрозділів цивільно-військового співробітництва, а також патрулі СММ ОБСЄ і Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter