ГоловнаСуспільствоЗдоров'я

Півторарічному Іванкові Шульзі дуже потрібна допомога в лікуванні (оновлено)

Батьки вдячні за кожну зібрану гривню.

Півторарічному Іванкові Шульзі дуже потрібна допомога в лікуванні (оновлено)

Батьки півторарічного Іванка Шульги вдячні всім читачам LB.ua, які допомогли їм зі збором коштів на реабілітацію дитини. Нагадаємо, внаслідок пологової травми хлопчикові встановлено низку діагнозів, серед яких ДЦП, тетрапарез, псевдобульбарний синдром. Іванко практично не бачить, не чує і харчується через зонд. За 1,5 року життя він пережив вісім реанімації, чотири рази був на штучній вентиляції легенів.

"Але завдяки читачам LB.ua було зібрано значну частину коштів на реабілітацію малюка в сербських фахівців за методикою BDA (Biomechanical Developmental Approach). Курс реабілітації коштував 900 євро, оплатити його самостійно ми, батьки, не могли. Дякую, дякую всім читачам порталу за те, що приєдналися до нас і допомогли фінансово, за те, що не пройшли повз потреб Іванка! Допомога читачів дуже допомогла нашому сонечку ще на крок стати більш самостійним! Зараз у результаті занять (а ми тільки почали опановувати методику!) Іван самостійно підняв і протримав голову 2 хвилини 47 секунд. Неймовірно пишаємося цим досягненням нашого синочка", - говорить мама Іванка Єлизавета Шульга.

Через певний час сербські фахівці повернуться, щоб подивитися на результати самостійної роботи і дати новий комплекс вправ.

"Щоб знову з ними зустрітися, нам потрібно назбирати ті самі 900 євро. На жаль, це дуже велика сума для нашої сім'ї. Ми будемо неймовірно вдячні всім за допомогу нашому синочкові", - звертається до читачів Єлизавета. Картка ПриватБанку 5168 7551 0143 0433, Шульга Єлизавета Сергіївна (063) 752-83-13. Мама Іванка.

Укргазбанк 4026 3310 1575 2463, Шульга Єлизавета Сергіївна

Сторінка мами Іванка у ФБ - https://www.facebook.com/elizaveta.gladneva

Нагадаємо, про Іванка ми писали у травні. Тоді малюк перебував у реанімації на штучній вентиляції легенів. Сьогодні стан хлопчика покращився і він може розпочати заняття. Але його життя повністю залежить від реабілітації, на яку потрібні чималі кошти, яких у батьків немає. "Зараз життя нашого сина залежить тільки від реабілітацій. Ми робимо все можливе для того, щоб ці реабілітації були постійними. Це обов'язкові заняття з масажистами і лікувальна фізкультура за різними методиками, бо без цього в дитини почнеться спастичне спотворення м'язів і контрактурні зміни; це заняття з логопедом, які дають надію на те, що Іванко навчиться ковтати; це заняття за методиками Фельдеркрайза з фахівцями з-за кордону, які розвивають мозок, це заняття із сербськими фахівцями, які розробили власну методику, що дозволяє значно поліпшити фізичний стан дитини. Усе це вимагає колосальних фінансів", - говорить Єлизавета.

Крім того, Іванкові потрібні слухові апарати на обидва вушка, вартість яких - близько 60 тисяч гривень.

Батьки розуміють, що повністю вилікувати дитину не вдасться, але їм дуже хочеться показати свого малюка іспанським фахівцям, які дали надію на те, що стан Іванка можна поліпшити. Вони готові займатися з малюком і залучати іноземних фахівців, робити все, що від них залежить, щоб полегшити стан сина. Але, на жаль, фінансових ресурсів сім'ї не вистачає.

Мама і тато Іванка будуть вдячні будь-якій сумі, яку ви перекажете на лікування малюка. "Хтось вирішить, що 20 гривень - це мало, але п'ять разів по 20 гривень - і ми зможемо оплатити аналіз у приватній клініці, якого у звичайній не роблять", - каже Ліза. Вона закликає всіх небайдужих людей допомогти в боротьбі за свою дитину.