ГоловнаСуспільствоЖиття

Штаб Ріната Ахметова запустив віртуальний тур Актуально

Кожен відвідувач сайту може зсередини побачити роботу волонтерів.

Штаб Ріната Ахметова запустив віртуальний тур

Гуманітарний штаб Ріната Ахметова запустив віртуальний тур про свою роботу. Тепер будь-який охочий може не тільки дізнатися, як функціонує наймасштабніша програма допомоги населенню на Сході України, але й відчути себе в ролі волонтера. Це можна зробити одним натисканням клавіші комп'ютерної миші на сайті Гуманітарного штабу: www.fdu.org.ua/3dtour.

"Створений віртуальний тур - це яскрава і динамічна демонстрація того, як працював Штаб з початку воєнних дій, - розповідає Ірина Темерко, керівник проектів і програм Гуманітарного штабу Ріната Ахметова. - Цю інформаційну платформу ми створили для тих, хто небайдужий до трагедії на Донбасі. Кожен відвідувач сайту може провести невелику подорож і зсередини побачити нашу роботу. Віртуальний тур показує повний цикл надання допомоги мирним людям - від формування і руху гуманітарних колон до конвеєрної лінії, від комплектації продуктових наборів до видачі її мирним жителям прифронтових територій".

Чотири основні локації виконані з ефектом максимального занурення і дають можливість бачити все в режимі 360⁰ - відвідати офіс в Києві або логістичний центр в Маріуполі, разом з бригадою мобільних волонтерів видати допомогу в прифронтовому селищі, а також побувати на нині заблокованій "Донбас Арені".

"Один з основних принципів нашої роботи - прозорість та відкритість. Завдяки віртуальному туру, будь-яка людина зможе відчути масштаби роботи Гуманітарного штабу. Інтерактивні елементи дозволяють детальніше ознайомитись з нашою діяльністю, - пояснює Олександр Вишняков, директор Гуманітарного штабу Ріната Ахметова. - За час своєї роботи Штаб видав понад 11 820 тисяч продуктових наборів і врятував більш ніж мільйон життів. Як це стало можливо? Про це можна дізнатися, відвідавши наш віртуальний тур".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter