ГоловнаСуспільствоЖиття

Суд закрив стоматологічний кабінет у Маріуполі, де помер дворічний хлопчик

Призначено низку експертиз, які дозволять установити причини смерті дитини і ступінь провини лікаря.

Суд закрив стоматологічний кабінет у Маріуполі, де помер дворічний хлопчик
Фото: police.dn.ua

Стоматологічний кабінет у приватній клініці в Маріуполі, де померла дитина двох з половиною років, закрито за рішенням суду.

Про це інформує поліція Донецької області.

Згідно з повідомленням, протягом досудового розслідування слідчі звернулися в Кальміуський районний суд з клопотанням накласти арешт на майно клініки, яке може служити речовим доказом у справі. Суд задовольнив клопотання й арештував майно стоматологічного кабінету.

"Слідчі дії за фактом смерті дитини тривають. На цей момент призначено низку експертиз, які дозволять встановити причини, через які настала смерть дитини, і ступінь провини конкретної особи, допитуються всі співробітники медустанови", - йдеться в повідомленні.

У поліції нагадали, що 22 липня під час проходження стоматологічних процедур у приватній клініці помер 2-річний хлопчик. Факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою кваліфікацією за ч.2 ст.140 (Невиконання або неналежне виконання медичним або фармацевтичним працівником своїх професійних обов'язків унаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо воно спричинило тяжкі наслідки неповнолітнього) Кримінального кодексу України.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter