ГоловнаСуспільствоВійна

Донецька фільтрувальна станція припинила роботу (оновлено)

Пошкоджено лінію електропередачі, що живить станцію.

Донецька фільтрувальна станція припинила роботу (оновлено)
Донецкая фильтровальная станция
Фото: www.0623.com.ua

22 липня близько 19:20 була знеструмлена і в черговий разів припинила роботу Донецька фільтрувальна станція, яка забезпечує водою Авдіївку і низку інших населених пунктів по обидві сторони від лінії фронту.

Про це повідомляє українська сторона СЦКК з посиланням на співробітників ДФС.

Бойовики стверджують, що лінія електропередачі, що живить станцію, була пошкоджена в результаті обстрілу з боку Збройних сил України, проте українська сторона СЦКК це спростовує.

"Це вже друга подібна спроба, організована НЗФ ОРДО за два останніх дні. Так, вчора [21 липня], під час з'ясування групою експертів обсягу ремонтно-відновлювальних робіт на пошкоджених магістральних водогонах від насосної станції Південно-Донбаського водогону до ДФС поблизу населеного пункту Василівка бойовики влаштували вибух заздалегідь прихованого боєприпасу з метою імітування обстрілу з боку ЗСУ", - сказано в повідомленні.

Оновлення. Українська сторона СЦКК повідомила, що з сепаратистами досягнуто домовленості про ремонт, повідомляється в твіттері Міністерства з питань тимчасово окупованих територій.

"СЦКК: дозвіл на виконання робіт отримано з боку України і РФ, але огляд ділянки не розпочато. З 8:00 23.07 фіксуються провокації в районі ДФС", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, Донецька фільтрувальна станція, яка забезпечує водою майже 600 тисяч осіб, час від часу зупиняє роботу через обстріли.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter