ГоловнаСуспільствоЗдоров'я

Однорічному Вані Шульзі дуже потрібна допомога в лікуванні

Батьки вдячні за кожну зібрану гривню.

Однорічному Вані Шульзі дуже потрібна допомога в лікуванні

Батькам однорічного хлопчика Вані Шульги потрібна допомога в стабілізації і поліпшенні стану. У лютому минулого року при народженні Ваня не почав дихати - після 40-хвилинної реабілітації серце малюка вдалося запустити, але для мозку ця затримка стала фатальною.

Лікарі поставили Вані діагноз: наслідки перинатального ураження головного мозку гіпоксично-ішемічного генезу у вигляді кістозної трансформації головного мозку; псевдобульбарний синдром; судомний синдром; синдром м'язового гіпертонусу; синдром затримки розвитку; бронхолегеневої дисплазії легкого ступеня; воронкоподібна деформація грудної клітини; відкрите овальне вікно без легеневої гіпертензії; аберантна хорда в порожнині лівого шлуночка; вроджена пневмонія; набряки; родова травма: кефалогематома правої тім'яної кістки; двосторонній крововилив у наднирники; анемія змішаного генезу; ДЦП, подвійна геміплегія, вторинна мікроцефалія, симптоматична епілепсія, двостороння змішана приглухуватість 3 ступеня.

Ваня поки що не бачить (одне око розрізняє світло і темряву), чує не в повному обсязі, не вміє ковтати, кричати і кашляти.

"Через неможливість ковтання у сина виникає постійний ризик розкладання аспіраційних пневмоній. На жаль, кожна пневмонія починається раптово, розвивається миттєво і потребує лікування у відділенні інтенсивної терапії та реанімації з підключенням до апарату штучної вентиляції легенів. Ваня слабо тримає голову, не перевертається, не сідає - і в фізичному, і розумовому сенсі повністю залежний від мене", - розповідає мама хлопчика Єлизавета Шульга.

За її словами, під час обстеження лікарі визначили, що слух у Вані не цілком втрачений, і при використанні слухових апаратів він може почати реагувати на навколишній світ.

Єлизавета каже, що в Україні Ваня пройшов усі можливі обстеження, діагнози і приписи різних лікарів різняться.

"На жаль, в Україні нам повідомили, що дитина не підлягає медикаментозному лікуванню, оскільки мозок загинув - лікувати нема чого. Друзі мого чоловіка живуть в Іспанії, і, знаючи про нашу ситуацію, вони віднесли документи Вані до знайомого лікаря. Ознайомившись з нашими документами, лікар погодився з тим, що стан дитини неможливо поліпшити медикаментозно, але необхідно провести додаткові обстеження дитини. Лікар люб'язно погодився надати свої послуги безкоштовно, тобто оплатити нам необхідно тільки обстеження. Це найзручніший варіант - ми зупинилися на ньому. Єдиний мінус цієї ситуації - ми не отримуємо офіційного кошторису госпіталю, оскільки договір саме з госпіталем ми не укладаємо. Ми просто будемо проходити там обстеження", - говорить мама Вані.

На поїздку і обстеження в Іспанії потрібно близько 10-15 тисячі доларів. Майже вся сума була зібрана завдяки пожертвам небайдужих людей, однак зараз Ваня знову в реанімації з пневмонією, і на лікування потрібно близько 50 тисяч гривень щомісяця. Доходів сім'ї не вистачає.

"Зараз життя нашого сина залежить тільки від реабілітацій. Ми робимо все можливе для того, щоб ці реабілітації були постійні. Це обов'язкові заняття з масажистами і лікувальна фізкультура за різними методиками, бо без цього в дитини почнеться спастичне спотворення м'язів і контрактурні зміни; це заняття з логопедом, які дають надію на те, що Ваня навчиться ковтати; це заняття за методиками Фельдеркрайза з фахівцями з-за кордону, які розвивають мозок, це заняття з сербськими фахівцями, які розробили власну методику, що дозволяє значно поліпшити фізичний стан дитини. Все це вимагає колосальних фінансів", - говорить Єлизавета.

Крім цього, Вані потрібні слухові апарати на обидва вушка, вартість яких - близько 60 тисяч гривень.

Батьки розуміють, що повністю вилікувати їхню дитину не вдасться, але їм дуже хочеться показати свого однорічного малюка іспанським фахівцям, які дали надію на те, що стан Вані можна поліпшити. Вони готові займатися з малюком і залучати іноземних фахівців, робити все, що від них залежить, щоб полегшити стан сина. Але, на жаль, фінансових ресурсів у сім'ї не вистачає.

Мама і тато Вані будуть вдячні будь-якій сумі, яку ви перерахуєте на лікування малюка. "Хтось вирішить, що 20 гривень - це мало, але п'ять разів по 20 гривень - і ми зможемо оплатити аналіз у приватній клініці, який у звичайній не роблять", - каже Ліза. Вона закликає всіх небайдужих людей допомогти в боротьбі за свою дитину.

Реквізити для допомоги Вані:

Приватбанк - 5168 7551 0143 0433 Шульга Єлизавета Сергіївна

Укргазбанк - 4026 3310 1575 2463 Шульга Єлизавета Сергіївна

Тел.: (063) 752-83-13

WebMoney:

WMU гривня - 056707410676

WMR російський рубль - 014507665176

WMZ долар США - 058223472285

WME євро - 184276975814

Шульга Олександр Олександрович

Сторінка Єлизавети в фейсбуці - https://www.facebook.com/elizaveta.gladneva?refid=13