ГоловнаСуспільствоЖиття

У суботу в Києві до +1 градуса

На вихідних в Україні трохи потеплішає.

У суботу в Києві до +1 градуса
Фото: Макс Требухов

У суботу, 21 січня, в Києві хмарно з проясненнями, часом невеликий мокрий сніг, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -2...-4 градуси, удень -1...+1 градус.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході України хмарно з проясненнями, часом невеликий мокрий сніг, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -1...-6 градусів, удень -2...+3 градуси.

У Карпатах часом невеликий мокрий сніг, температура повітря вночі -5...-10 градусів, удень 0...-5 градусів.

На півночі України хмарно з проясненнями, часом невеликий мокрий сніг, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -1...-6 градусів, удень +2...-3 градуси.

У центрі України хмарно з проясненнями, часом невеликий сніг, мокрий сніг, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -4...-9 градусів, удень +2...-3 градуси.

На сході України хмарно з проясненнями, часом невеликий сніг, мокрий сніг, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 7-12 м/с, вдень місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі -4...-9 градусів, удень +2...-3 градуси.

На півдні України хмарно з проясненнями, невеликий сніг, мокрий сніг (вночі місцями), на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -4...-9 градусів, вдень -2...+3 градуси.

У Криму хмарно з проясненнями, часом невеликий мокрий сніг, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -4...-9 градусів, вдень -2...+3 градуси.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter