ГоловнаСуспільствоВійна

Аваков очікує повернення кордону на Донбасі вже у 2017 році

"Це не моя пропагандистська заява чи якась ідея фікс. Це реальність".

Аваков очікує повернення кордону на Донбасі вже у 2017 році
Фото: mvs.gov.ua

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вважає, що Україна може повернути під свій контроль кордон на Донбасі вже у 2017 році. Про це він сказав на колегії Держприкордонслужби України у вівторок.

"Потрібно бути готовим до процедур і заходів деокупації Донбасу. Я впевнений, що перед нами постане завдання просто зараз, у 2017 році, коли ми повинні будемо вийти на міжнародно визнані державні кордони. Процесом деокупації на Донбасі будуть займатися поліцейські, гвардійці, органи юстиції, органи влади, але першими висуватимуться прикордонники", - сказав він керівництву ДПСУ.

За його словами, коли буде прийнято політичне рішення, у прикордонників буде не більш ніж два тижні, щоб повернутися на кордон.

"Це не моя пропагандистська заява чи якась ідея фікс. Це реальність, з якою нам незабаром доведеться зіткнутися, і держава повинна розраховувати на вашу готовність до рішучих дій і волю до забезпечення цього процесу", - сказав голова МВС.

Нагадаємо, заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука заявив, що звільнення Донбасу невійськовим методом може початися восени 2017 року.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter