ГоловнаСуспільствоЖиття

Завтра в Києві до +3 градусів

Удень очікується мокрий сніг з дощем.

Завтра в Києві до +3 градусів
Фото: Макс Требухов

14 січня в Києві буде хмарно, вночі очікується невеликий мокрий сніг, вдень мокрий сніг з дощем, слабка ожеледь і слабке налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, вітер південно-західний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі 0...-2 градуси, удень +1...+3 градуси.

Про це повідомляє Гідрометеорологічний центр.

На заході України хмарно, вночі мокрий сніг, вдень мокрий сніг з дощем, місцями ожеледь і налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, вітер західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі 0...-5 градусів, удень -2...+3 градуси.

У Карпатах уночі дуже сильний сніг, вдень помірний сніг, на дорогах ожеледиця, температура повітря вночі -4...-9 градусів, удень -1...-6 градусів.

У Моршині вночі сніг, мокрий сніг, вдень мокрий сніг з дощем, місцями ожеледь і налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, температура вночі -1...-3 градуси, вдень 0...+2 градуси.

У Трускавці вночі сніг, мокрий сніг, вдень мокрий сніг з дощем, місцями ожеледь і налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, температура вночі -2...-4 градуси, удень 0...+2 градуси.

У Сваляві вночі сильний мокрий сніг, вдень мокрий сніг з дощем, місцями ожеледь і налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, температура вночі 0...-2 градуси, удень 0...+2 градуси.

На півночі України хмарно, вночі мокрий сніг, вдень мокрий сніг з дощем, місцями ожеледь і налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, вітер південно-західний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі 0...-7 градусів, удень -2...+3 градуси.

У центрі України хмарно, вночі без опадів, тільки у Вінницькій області мокрий сніг, вдень мокрий сніг з дощем, в Дніпропетровській області без опадів; вночі у Вінницькій області, вдень в більшості областей місцями ожеледь та налипання мокрого снігу; на дорогах ожеледиця, вітер південно-західний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі 0...-7 градусів, у Дніпропетровській області до -10 градусів, удень -2...+3 градуси.

На сході України хмарно з проясненнями, без опадів, на дорогах ожеледиця, вітер південно-західний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі -4...-10 градусів, удень -2...+3 градуси.

На півдні України хмарно з проясненнями, вночі без опадів, вдень мокрий сніг з дощем, на дорогах ожеледиця, вітер південно-західний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі +1...-4 градуси, удень -1...+6 градусів.

У Криму хмарно з проясненнями, без опадів, вітер південний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі +2...-4 градуси, удень +3...+8 градусів.

У Ялті без опадів. Температура вночі 0...+2 градуси, вдень +6...+8 градусів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter