ГоловнаСуспільствоЖиття

Завтра в Києві до -3 градусів, невеликий сніг

Температура повітря вночі -4...-6 градусів.

Завтра в Києві до -3 градусів, невеликий сніг
Фото: EPA/UPG

12 січня в Києві буде хмарно, очікується невеликий сніг, на дорогах ожеледиця, вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -4...-6 градусів, удень -1...-3 градуси.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході України хмарно, невеликий сніг, на дорогах ожеледиця, вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -9...-16 градусів, удень 0...-7 градусів.

У Карпатах невеликий сніг, на дорогах ожеледиця, температура повітря вночі -12...-17 градусів, удень -2...-7 градусів.

У Моршині невеликий сніг, на дорогах ожеледиця, температура вночі -12...-14 градусів, удень -1...-3 градуси.

У Трускавці невеликий сніг, на дорогах ожеледиця, температура вночі -12...-14 градусів, удень -2...-4 градуси.

У Сваляві вночі місцями невеликий сніг, вдень помірний сніг, на дорогах ожеледиця, температура вночі -13...-15 градусів, вдень -3...-5 градусів.

На півночі України хмарно, невеликий сніг, на дорогах ожеледиця, вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -3...-9 градусів, удень 0...-6 градусів.

У центрі України хмарно, невеликий сніг, вдень у Дніпропетровській області помірний сніг та мокрий сніг, на дорогах ожеледиця, вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -2...-9 градусів, удень 0...-6 градусів.

На сході України хмарно, вночі невеликий сніг, вдень помірний мокрий сніг з дощем, на дорогах ожеледиця, вдень місцями ожеледь, налипання мокрого снігу, вітер південно-східний, 7-12 м/с, вдень пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі -1...-7 градусів, удень -1...+3 градуси.

На півдні України хмарно, невеликий сніг, вдень в Криму та Приазов'ї помірний мокрий сніг з дощем, на дорогах ожеледиця, вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі 0...-8 градусів, удень 0...-5 градусів, в Херсонській і Запорізькій областях місцями 0...+3 градуси.

У Криму хмарно, дощ з мокрим снігом, на дорогах ожеледиця, вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі +1...-6 градусів, удень +1...+6 градусів.

У Ялті вночі дощ з мокрим снігом, вдень дощ. Температура вночі -1...+1 градус, удень +3...+5 градусів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter