ГоловнаСуспільствоЖиття

Завтра в Києві обіцяють мокрий сніг, до -1 градуса

Уночі та вдень температура буде однаковою.

Завтра в Києві обіцяють мокрий сніг, до -1 градуса

28 грудня в Києві буде хмарно з проясненнями, очікується мокрий сніг, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі та вдень -1...+1 градус.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході України хмарно з проясненнями, мокрий сніг, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі й удень +2...-3 градуси.

У Карпатах сніг, температура повітря вночі та вдень -4...-9 градусів.

У Моршині мокрий сніг, температура вночі та вдень 0...+2 градуси.

У Трускавці мокрий сніг, температура вночі та вдень -1...+1 градус.

У Сваляві мокрий сніг, температура вночі та вдень -1...+1 градус.

На півночі України хмарно з проясненнями, мокрий сніг, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі й удень +2...-3 градуси.

У центрі України хмарно з проясненнями, невеликий мокрий сніг, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі й удень +2...-3 градуси.

На сході України хмарно з проясненнями, невеликий мокрий сніг, удень місцями, на дорогах подекуди ожеледиця, вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі та вдень +1...-4 градуси.

На півдні України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі +2...-3 градуси, удень -1...+5 градусів.

У Криму хмарно з проясненнями, вночі невеликий мокрий сніг, удень без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі +2...-3 градуси, вдень +1...+6 градусів.

У Ялті вночі невеликий мокрий сніг, удень без істотних опадів. Температура вночі -1...+1 градус, +3...+5 градусів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter