ГоловнаСуспільствоЖиття

У п'ятницю в Києві до -1 градуса

Опадів у столиці не прогнозують.

У п'ятницю в Києві до -1 градуса
Фото: Макс Требухов

У п'ятницю, 23 грудня, в Києві хмарно з проясненнями, без опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -3...-5 градусів, удень -1...+1 градус.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході України хмарно з проясненнями, без опадів, вночі та вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -3...-9 градусів, вдень -2...+4 градуси.

У Карпатах без опадів, температура повітря вночі -7...-12 градусів, удень -1...+4 градуси.

На півночі України хмарно з проясненнями, без опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2...-8 градусів, удень -2...+3 градуси.

У центрі України хмарно з проясненнями, без опадів, вночі та вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2...-8 градусів, удень -2...+3 градуси.

На сході України хмарно з проясненнями, без опадів, вночі та вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2...-8 градусів, удень -2...+3 градуси.

На півдні України хмарно з проясненнями, без опадів, вночі та вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -3...-8 градусів, удень -2...+4 градуси.

У Криму хмарно з проясненнями, без опадів, вночі та вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -3...-8 градусів, удень -1...+4 градуси.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter