ГоловнаСуспільствоЖиття

У середу в Києві до -3 градусів

Істотних опадів у столиці не прогнозують. 

У середу в Києві до -3 градусів
Фото: Макс Требухів

У середу, 21 грудня, в Києві хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі -6 ...- 8 градусів, удень -1 ...- 3 градуси.

Про це Українським Новинам повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, уночі та вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі 0 ...- 9 градусів, удень -2 ... + 5 градусів.

У Карпатах без істотних опадів, температура повітря вночі -12 ...- 17 градусів, удень -3 ... + 2 градуси.

На півночі України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі -3 ...- 10 градусів, у Сумській області -12 ...- 17 градусів, удень 0 ...- 7 градусів.

У центрі України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі -10 ...- 17 градусів, у Вінницькій області -3 ...- 8 градусів, удень -1 ...- 7 градусів.

На сході України хмарно з проясненнями, без опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі -18 ...- 25 градусів, удень -3 ...- 9 градусів.

На півдні України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-східний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі -2 ...- 9 градусів, у Запорізькій області -9 ...- 14 градусів, удень 0 ...- 7 градусів.

У Криму хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-східний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі -2 ...- 7 градусів, удень 0 ...- 5 градусів. 

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter