ГоловнаСуспільствоВійна

МЗС спростувало існування таємних мінських домовленостей

"Якщо існують якісь таємні домовленості, то і виконуватись вони повинні таємно. А це за визначенням неможливо".

МЗС спростувало існування таємних мінських домовленостей
Фото: uk.wikipedia.org

Міністерство закордонних справ України спростувало існування негласних домовленостей під час мінського переговорного процесу щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

"МЗС нічого не відомо про існування якихось таємних домовленостей у рамках Мінського формату. Якщо існують якісь таємні домовленості, то і виконуватись вони мають таємно. А це точно неможливо, оскільки в Мінських домовленостях йдеться про деокупацію Донбасу, про долю мільйонів українців і майбутнє України як держави", - сказала речник МЗС Мар'яна Беца агентству "Інтерфакс-Україна".

Вона нагадала, що відкритість Мінського процесу забезпечується активною участю в ньому Організації з безпеки і співробітництва в Європі та її Спеціальної моніторингової місії.

"Якби існували таємні домовленості, тоді навіщо заявляти про спільну роботу над Дорожньою картою виконання Мінських домовленостей і констатувати відсутність прогресу у її погодженні за результатами останніх переговорів міністрів закордонних справ України, ФРН, Франції та РФ у "нормандської форматі" 29 листопада", - додала речник МЗС України.

Нагадаємо, що про таємні домовленості 3 грудня заявила лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко. "За мінськими угодами все зайшло в глухий кут з тієї причини, що президент допустив підписання секретних документів в рамках мінських домовленостей, про які ніхто нічого не знає: вони не оприлюднені", - сказала вона в ефірі 112 каналу.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter