ГоловнаСуспільствоЖиття

Інвестор будівництва розповів, як виглядатиме театр на Андріївському узвозі

Інвестиції склали 165 млн гривень.

Інвестор будівництва розповів, як виглядатиме театр на Андріївському узвозі

Корпорація "Рошен" 29 листопада презентує проект театру і його фасад на Андріївському узвозі в Києві.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Корпорація "Рошен" завтра презентує проект театру і фасад на Андріївському узвозі", - повідомили в прес-службі.

Інвестиції в будівництво театру склали 165 млн гривень.

За інформацією корпорації, фасад театру буде цегляним, бежевого кольору.

"Цеглу для фасаду ми використовували історичну. Темна частина, яку всі критикують, - це дорогий матеріал - райнцинк. Вибір його обумовлений тим, що будівля повинна бути легкою, оскільки побудована на узвозі. Колір бокової частини згодом повинен набути зеленуватого відтінку і злитися з горою, "плюс" ми хочемо посадити там дикий виноград і плющ, які зав'ються по всій боковій частині, яку видно під час підйому на Андріївський узвіз", - зазначили в прес-службі.

Висота театру обумовлена вимогами сценічного обладнання.

"Це буде перший в Україні театр, який дасть можливість людям з обмеженими можливостями відвідувати вистави. Для людей з вадами слуху будуть встановлені екрани з титрами, для осіб з вадами зору - прилади для тактильного сприйняття історії, яка відбувається на сцені", - зазначили в корпорації.

Нагадаємо, "Рошен" розраховує завершити реконструкцію "Театру на Подолі" до березня 2017 року. 29 листопада в Києві повинні відкрити реконструйований фасад театру. Проект реалізовували близько 10 років, наприкінці виявилося, що будівля тепер нагадує куб і різко контрастує із сусідніми будинками. Зовнішній вигляд будівлі спричинив скандал серед киян.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter