ГоловнаСуспільствоЖиття

Суд скасував заборону Шустеру працювати в Україні

Це рішення може бути оскаржене.

Суд скасував заборону Шустеру працювати в Україні
Фото: www.kp.ru

Окружний адміністративний суд Києва скасував рішення Київського центру зайнятості про анулювання дозволу телеведучому шоу "Шустер Live" Савіку Шустеру на роботу в Україні.

Про це повідомляють на сторінці каналу Савіка Шустера 3S.tv в Facebook.

Це рішення може бути оскаржене.

Нагадаємо, Київський міський центр зайнятості анулював дозвіл на роботу в Україні Шустеру. У відомстві пояснили, що отримали лист від Державної фіскальної служби про те, що стосовно Шустера здійснюється кримінальне провадження, що є підставою для відмови у видачі або продовженні дії дозволу на роботу в Україні.

Сам Шустер назвав заборону працювати в Україні наступом на свободу слова й оголосив голодування.

Мер Києва Віталій Кличко запропонував телеведучому вести авторську програму на телеканалі "Київ".

28 квітня Держслужба зайнятості призупинила рішення про заборону і дозволила Шустеру працювати в Україні.

Програма Шустера спочатку виходила на ICTV під назвою "Свобода слова", потім на "Інтері" під назвою "Свобода Савіка Шустера". "Шустер LIVE" вона стала в 2008 році, коли ведучий перейшов на "Україну". Потім програма перебралася на "Перший національний", потім знову на "Інтер" і потім знову на "Перший національний". З 1 січня 2015 року державний телеканал відмовився продовжувати контракт із Шустером, і він перейшов на "Телеканал 24".

У лютому 2015 року "24-й" канал відмовився від "Шустер Live" після ефіру 13 лютого, коли російський журналіст Максим Шевченко зробив кілька заяв про "каральні операції" і "братовбивчу війну" на Донбасі. Тоді його взяли на 112-й канал, звідки він у вересні 2015 року перейшов на "1+1". Однак програму дуже швидко зняли з ефіру, і вона залишилася на кабельному каналі "3s".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter