ГоловнаСуспільствоЖиття

Через ремонт станції метро з київського вокзалу пустять автобус і тролейбус

"Вокзальна" буде закрита на вхід у години пік

Через ремонт станції метро з київського вокзалу пустять автобус і тролейбус
Фото: tov-tob.livejournal.com

З 11 травня на станції метро "Вокзальна" у Києві проводитиметься плановий капітальний ремонт ескалаторів. На час ремонту станція закриватиметься на вхід у години пік.

На період ремонту уряд введе додаткові маршрути наземного транспорту. Також збільшать частоту рейсів на наявних маршрутах, повідомляється на сайті КМДА.

Для підвезення пасажирів до найближчих станцій метрополітену запустять автобусний маршрут №7К "Залізничний вокзал "Центральний" - станція метро "Університет" і тролейбусний маршрут №14к "Залізничний вокзал "Центральний" - станція метро "Олімпійська" - станція метро "Палац спорту".

Крім того, пасажири можуть скористатися діючими маршрутами наземного транспорту:автобусний маршрут №5 "Залізничний вокзал "Центральний" – вул. Ізюмська"; автобусний маршрут №7 "Залізничний вокзал "Центральний" – Львівська площа"; автобусний маршрут №114 (R1) "Залізничний вокзал "Центральний" – вул. Милославська"; тролейбусний маршрут №12 "Залізничний вокзал "Центральний" – вул. Смолича"; тролейбусний маршрут №14 "Залізничний вокзал "Центральний" – Ботанічний сад"; тролейбусний маршрут №33 "Залізничний вокзал "Південний" – Мінський масив"; трамвайний маршрут №1 "Станція "Старовокзальна" – Михайлівська Борщагівка"; трамвайний маршрут №3 "Станція "Старовокзальна" – станція "Кільцева дорога";  трамвайний маршрут №15 "Вул. Старовокзальна – Автогенний завод"; трамвайний маршрут №18 "Вул. Старовокзальна – Контрактова пл."; міська електричка. Нагадаємо, з 11 травня по 6 вересня з понеділка до четверга станція метро "Вокзальна" не братиме пасажирів з 7:00 до 9:30 і з 16:00 до 19:30, а в п'ятницю - з 7:00 до 9:30 і з 14:30 до 19:30. У суботу - з 7:00 до 9:00 ранку. У зазначений час два з трьох ескалаторів працюватимуть тільки на підйом, один буде знаходитися в ремонті.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter