ГоловнаСуспільствоЖиття

Шустер оголосив голодування

Генеральний директор телеканалу 3stv вважає рішення телеведучого правильним

Шустер оголосив голодування
Фото: www.kp.ru

Телеведучий Савік Шустер в прямому ефірі оголосив голодування в знак незгоди з рішенням анулювати його дозвіл на роботу в Україні.

"Я оголошую голодування до того часу, поки мені не повернуть право працювати в європейській країні з назвою Україна. Я в Європі народився, я в Європі жив, я в Європі отримав освіту, я Європу дуже люблю, моїм кумиром є Леонардо да Вінчі. Я за ці цінності готовий віддати дуже багато. Я буду голодувати, поки ці люди не змінять своє рішення", - заявив він.

Генеральний директор телеканалу 3stv Павло Єлізаров заявив, що приєднується до Шуcтера і вважає, що його рішення абсолютно правильне. Такі дії він назвав спрямованими на збереження свободи слова в Україні.

Нагадаємо, Київський міський центр зайнятості анулював дозвіл на роботу в Україні Шустеру. У відомстві пояснили, що отримали лист від Державної фіскальної служби про те, що ст осовно громадянина Канади Савіка Шустера здійснюється кримінальне провадження. Тому, згідно з п. 24 порядку видачі, продовження дії та анулювання дозволу на використання праці іноземців, наявність кримінального провадження є підставою для відмови у видачі або продовження дії дозволу на роботу в Україні.

Коментуючи інцидент, президент Петро Порошенко заявив, що розраховує на швидке вирішення конфлікту і пообіцяв "захистити свободу слова в будь-яких її проявах".

Шустер працює в Україні 11 років - з 2005 року. Зараз він веде політичне ток-шоу на телеканалі 3S tv. Восени 2015 року на ТОВ "СавікШустерСтудія" відбулася податкова перевірка, в результаті якої студії були вручені податкові рішення-повідомлення на загальну суму більш як 13 млн гривень (підозра в ухиленні від сплати податків - ред.). У січні 2016 року Савік Шустер повідомив про відкриття кримінальної справи стосовно нього. Сам Шустер називає те, що відбувається, політичним замовленням.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter