ГоловнаСуспільствоЖиття

У п'ятницю в Києві до +3 градусів

Опадів у столиці не прогнозують

У п'ятницю в Києві до +3 градусів
Фото: Макс Левин

4 грудня в Києві хмарно з проясненнями, без опадів, вночі та вранці туман, на дорогах уночі й вранці місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2...-4 градуси, вдень +1...+3 градуси.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході України хмарно з проясненнями, без опадів, вночі та вранці туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...+5 градусів, удень +3...+9 градусів.

У Карпатах без опадів, температура повітря вночі -1...-6 градусів, удень +1...+6 градусів.

На півночі України хмарно з проясненнями, без опадів, вночі та вранці туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...-7 градусів, удень -2...+4 градуси.

У центрі України хмарно з проясненнями, без опадів, вночі та вранці туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...-7 градусів, удень -2...+4 градуси.

На сході України хмарно з проясненнями, без опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...-7 градусів, удень -2...+4 градуси.

На півдні України хмарно з проясненнями, без опадів, лише вночі в Криму та Приазов`ї місцями невеликий сніг, вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0...-6 градусів, удень -1...+6 градусів.

У Криму хмарно з проясненнями, вночі місцями невеликий сніг, вдень без опадів, вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0...+5 градусів, удень +3...+8 градусів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter