ГоловнаСуспільствоЖиття

Україну відвідають Єрусалимський, Олександрійський патріархи і Кіпрський архієпископ

Духовні особи візьмуть участь у міжконфесійному форумі

У жовтні цього року члени правління Міжнародного Київського міжконфесійного форуму Патріарх Єрусалимський Феофіл ІІІ, Патріарх Олександрійський Феодор ІІ та Архієпископ Кіпрський Хризостом ІІ відвідають Україну.

Фото: unian.net

Про це повідомив глава і організатор Форуму, народний депутат України Олександр Фельдман, який днями побував з робочим візитом в Ізраїлі, інформує УНІАН.

Мета поїздки - обговорення ситуації в Україні та об'єднання зусиль, спрямованих на припинення війни і боротьбу з релігійним екстремізмом і ксенофобією у світі.

"Увага всіх релігійних лідерів прикута до України, всі вони дуже переживають за нашу країну, підтримують її, бажають якнайшвидшого повернення спокою і стабільності, - зазначив Олександр Фельдман. - Тому результатом зустрічі стало рішення про те, що духовні лідери проведуть спільний молебень про Україну, під час якого закличуть до відновлення миру».

Також Олександр Фельдман розповів, що під час зустрічі члени правління Міжнародного Київського міжконфесійного форуму Патріарх Феофіл ІІІ, Архієпископ Кіпрський Хризостом ІІ і Патріарх Олександрійський Феодор ІІ обговорили низку питань, що стосуються необхідності очищення суспільства від зла, насильства та нетерпимості, зокрема на Африканському континенті і на Близькому Сході.

Нагадаємо, що Міжнародний Київський міжконфесійний форум щорічно збирає в Україні лідерів світових релігій, учених і дипломатів з понад 20-ти країн світу.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter