ГоловнаСуспільствоЖиття

Під Харковом викрили підпільний завод з виробництва бензину

На підприємстві виготовляли бензин для більш ніж 100 АЗС у Харківській, Полтавській, Донецькій та Луганській областях

Під Харковом викрили підпільний завод з виробництва бензину
Фото: EPA/UPG

У передмісті Харкова працівники податкової міліції виявили факт незаконного виробництва бензину.

Як повідомляє офіційний сайт Державної фіскальної служби, обсяг продукції, що виготовляється на цьому підприємстві, перевищував тисячі тонн.

"Підпільний завод виготовляв бензин для більш ніж 100 автозаправних станцій, розташованих на території Харківської, Полтавської, Донецької та Луганської областей. Тільки за два-три дні завод наповнював і відправляв на АЗС близько 5 бензовозів ємністю в 38 тонн кожен", - йдеться в повідомленні.

Бізнесмени переробляли нафтопродукти на двох розташованих поруч ділянках: на одній з них зберігали і завантажували сировину для виробництва паливно-мастильних матеріалів, а на другій відбувався безпосередній процес переробки нафтопродуктів на бензин і дизельне пальне.

У рамках кримінального провадження правоохоронці провели низку обшуків за адресами виробництва і реалізації кінцевому споживачеві незаконно виготовлених нафтопродуктів. Працівники податкової міліції вилучили майже 1,3 тис. тонн нафтопродуктів. Орієнтовна вартість вилученого майна становить майже 19 млн гривень.

Зараз обшуки на цьому підприємстві тривають.

Нагадаємо, станом на початок липня в Києві демонтували 15 нелегальних заправок.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter