ГоловнаСуспільствоЖиття

Спостереження свідка захисту Поліщука і Медведька робилися за тиждень до вбивства Бузини

Оприлюднено протокол допиту

Спостереження свідка захисту Поліщука і Медведька робилися за тиждень до вбивства Бузини
Анжела Кукла(левее) и собственник МАФа Ольга Николаевна
Фото: Александр Рудоманов

Показання свідка Анжели Кукли, надані захистом Андрія Медведька і Дениса Поліщука, підозрюваних у вбивстві Олеся Бузини, датовано 10 квітня, а не 16-м - у день скоєння вбивства.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ, який має копію допиту свідка від 17 квітня.

Анжела Кукла - продавець МАФу на вулиці Дегтярівська, 31, який знаходиться приблизно за дві хвилини їзди від будинку Бузини.

Захист Медведька і Поліщука повідомляв, що Кукла розповіла слідству, як вранці у день вбивства (16 квітня - ред.) бачила двох чоловіків у темно-синьому "Форді-Фокусі" (за версією слідства, у такому автомобілі пересувалися вбивці - ред.) з "іноземними номерами".

Вони купували у неї каву. За словами Кукли, одному з чоловіків на вигляд близько 40 років, другому - близько 35. Свідок підкреслила, що чоловіки спілкувалися російською мовою без акценту.

Зазначену інформацію дійсно зафіксовано у протоколі допиту. Однак, за словами Кукли, ці події відбувалися за 6 днів до скоєння злочину, тобто, 10 квітня.

При цьому, Кукла поставила підпис біля традиційної фрази "З моїх слів записано вірно, мною прочитано". Таким чином, зазначена свідком дата подій 10 квітня не може бути помилкою.

Нагадаємо, раніше захист обвинувачених як докази їхньої невинності привів свідчення двох свідків - продавця МАФу біля будинку Бузини Анжели Кукли та його власниці Ольги Миколаївни.

Перший свідок розповіла, що вранці перед вбивством бачила двох чоловіків у темно-синьому "Форді-Фокусі" (за версією слідства, на такому автомобілі пересувалися вбивці) - вони купували у неї каву. За словами Анжели, одному з чоловіків на вигляд було близько 40 років, другому - близько 35. Слідчі працювали зі свідком, з її слів вони склали фоторобот. Згодом принесли їй стос фотографій. Вона впізнала одного з чоловіків, якого бачила того ранку. Фотографій Медведька і Поліщука серед інших не було, каже свідок.

Другий свідок - власник МАФу Ольга Миколаївна. Вона теж бачила "Форд" і чоловіків, які виходять з нього. За її словами, вони розмовляли між собою на фені і не були схожі на Поліщука та Медведька.

Нагадаємо, раніше ДНК-експертиза виявила сліди генетичного матеріалу обвинувачених Андрія Медведька і Дениса Поліщука на одязі, знайденому неподалік від місця вбивства.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter