ГоловнаСуспільствоВійна

Волонтери просять допомогти зібрати кошти для реабілітації бійців, які постраждали від опіків

Реабілітація одного постраждалого на рік обходиться приблизно 30 тис. грн

Волонтери просять допомогти зібрати кошти для реабілітації бійців, які постраждали від опіків
Фото: EPA/UPG

Волонтерам благодійного фонда "Добротворці" потрібна фінансова допомога для реабілітації учасників АТО, які постраждали від опіків, в санаторіях. Про це LB.ua повідомила одна з волонтерів Олена Єгорова.

Волонтери вже рік працюють в опіковому центрі в Київській міській лікарні №2 (вул. Краківська, 13), забезпечують постраждалих від опіків медичними препаратами, протезами, засобами для пересування.

"Зараз у нас є дев'ять потерпілих, яким цього року буде необхідна реабілітація. Якщо її не проходити, рубці від опіків стають грубими і потворними", - зазначила волонтер.

Кожному з потерпілих необхідно протягом року двічі пройти реабілітацію в санаторії "Авангард" у Вінницькій області та один раз - в Немирові Львівської області.

"Відразу після виписки з лікарні вони їдуть в "Авангард", через три-чотири місяці приїжджають сюди. За необхідності їм роблять операції, після яких потрібно пройти реабілітацію в Немирові. Через три-чотири місяці - знову в "Авангард", - повідомила Єгорова .

За її словами, волонтерам також необхідно закупити силіконові пластини, компресійний одяг і різні медичні препарати від рубців.

"Коли вони до нас поступають у важкому стані, то дуже багато людей приходить, допомагає. А про реабілітацію ніхто не думає", - додала вона.

Волонтер зазначає, що реабілітація одного постраждалого на рік обходиться приблизно 30 тисяч гривень (включаючи санаторії та медичні препарати).

Волонтери надали список постраждалих, яким буде потрібна реабілітація:

  • Роман Огурковський

  • Андрій Грогуль

  • Олександр Донецький

  • Олександр Гуравський

  • Олексій Руснак

  • Сергій Масян

  • Михайло Фрік

  • Сергій Дереза

  • Ігор Пецик

Волонтери просять небайдужих людей допомогти зібрати кошти для постраждалих в АТО.

Кошти на допомогу можна переказувати на картки ПриватБанку:

5168 7554 0229 6574 (Єгорова Олена)

5168 7572 2856 6867 (Савченко Оксана)

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter