ГоловнаСуспільствоВійна

Українські військові повідомили ОБСЄ про обстріл сепаратистами Дзержинська, - прес-центр АТО

Українські спостерігачі СЦКК пред'явили ОБСЄ оскільки мін і артилерійських снарядів після обстрілу Дзержинська.

Українські військові повідомили ОБСЄ про обстріл сепаратистами Дзержинська, - прес-центр АТО
Наблюдатели ОБСЕ (архив)

Українські військові повідомили представників Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) про обстріл проросійськими сепаратистами українських населених пунктів.

Про це повідомили в прес-центрі штабу антитерористичної операції в Facebook.

Зокрема, представники України у Спільному центрі контролю та координації поінформували представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні про обстріл міста Дзержинська Донецької області, йдеться в повідомленні.

Осколки мін калібру 82 і 120 мм, а також артилерійських снарядів калібру 122 мм були зібрані українськими спостерігачами СЦКК після нічного обстрілу приватного сектору в Дзержинську в ніч з 12 проти 13 травня, було задокументовано понад 80 фактів розривів і численні пошкодження житлових і адміністративних будівель, йдеться в повідомленні.

Цей випадок, як і інші численні факти, "свідчить про безперервні порушення терористами мінських домовленостей" щодо відведення від лінії розмежування сторін конфлікту важкого озброєння калібру більше за 100 міліметрів, заявили в прес-центрі.

На лінії контакту сторін конфлікту на сході України тривають перестрілки і бойові сутички, також із застосуванням важкої техніки, незважаючи на оголошений ще в середині лютого режим припинення вогню і вимогу відвести таку техніку. Сторони звинувачують один одного в порушеннях і провокаціях.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter