ГоловнаСуспільствоЖиття

Завтра в Києві можливий дощ з мокрим снігом

Температура не перевищить +7 градусів

Завтра в Києві можливий дощ з мокрим снігом
Фото: donbass.ua

22 березня в Києві буде хмарно з проясненнями, вночі без опадів, вранці і вдень невеликий дощ з мокрим снігом, вітер північний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі 0...+2 градуси, вдень +5...+7 градусів.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході України хмарно з проясненнями, вночі без опадів, вранці і вдень невеликий дощ з мокрим снігом, вітер північний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -2...+4 градуси, вдень +2...+8 градусів.

У Карпатах вночі без опадів, вранці і вдень невеликий дощ з мокрим снігом, температура повітря вночі -3...-8 градусів, вдень 0...+5 градусів.

У Моршині вночі без опадів, вранці і вдень невеликий дощ з мокрим снігом, температура вночі +1...+3 градуси, вдень +5...+7 градусів.

У Трускавці вночі без опадів, вранці і вдень невеликий дощ з мокрим снігом, температура вночі +1...+3 градуси, вдень +5...+7 градусів.

У Сваляві вночі без опадів, вранці і вдень невеликий дощ з мокрим снігом, температура вночі 0...+2 градуси, вдень +6...+8 градусів.

На півночі України хмарно з проясненнями, вночі без опадів, вранці і вдень невеликий дощ з мокрим снігом, вітер північний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -2...+3 градуси, вдень +2...+8 градусів.

У центрі України хмарно з проясненнями, вночі без опадів, вранці і вдень невеликий дощ з мокрим снігом, вітер північний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -2...+3 градуси, вдень +6...+13 градусів.

На сході України хмарно з проясненнями, вночі без опадів, вранці і вдень невеликий дощ з мокрим снігом, вітер північний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -3...+3 градуси, вдень +8...+13 градусів.

На півдні України хмарно з проясненнями, без опадів, вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -2...+4 градуси, вдень +9...+15 градусів.

У Криму хмарно з проясненнями, без опадів, вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі 0...+5 градусів, удень +8...+13 градусів.

У Ялті без опадів. Температура вночі +2...+4 градуси, вдень +10...+12 градусів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter