ГоловнаСуспільствоВійна

Міноборони встановило особи двох загиблих під Дебальцевим найманців

Російські документи виявлено на тілах загиблих терористів

Міноборони встановило особи двох загиблих під Дебальцевим найманців

Міністерство оборони України заявляє про виявлення документів, що підтверджують участь російських солдатів у боях під Дебальцевим (Донецька область). Відповідну інформацію сьогодні оприлюднила прес-служба відомства.

"Документи щойно зібрали воїни 128-ї механізованої бригади з трупів російських найманців, яких було знищено під час чергового бою. За паспортами видно, що в бою на Дебальцевському плацдармі брали участь громадяни Російської Федерації", - сказано в повідомленні.

Євген Миколайович Бугров, народжений 23 липня 1976-го, зареєстрований у місті Тюмень. За іншими знайденими документами, Бугров є бійцем ДНР, про це свідчить відповідний військовий квиток. За словами солдата, який знищив цього російського найманця, Бугров мав сучасне спеціалізоване обмундирування морської піхоти збройних сил Російської Федерації і поводився на полі бою як добре підготовлений боєць.

"Також незрозуміло, звідки в іншого нейтралізованого бійця ДНР, Івана Михайловича Будриса, нібито за паспортом громадянина України, виписане на його ім'я страхове свідоцтво обов'язкового пенсійного страхування Російської Федерації", - сказано в повідомленні.

У повідомленні наголошується, що власники цих документів загинули.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter